خرید اینترنتی شامپو رویش مو پیراسته

ارسال شده در: خرید پستی | ۰

خرید اینترنتی شامپو رویش مو پیراسته

این بسته محتوی نوعی شامپو گیاهی ساخت ایران با نشان استاندارد و پروانه بهره برداری از سازمان غذا و دارو می باشد که با تاثیر شگرف خود در جلوگیری از ریزش مو، تقویت موهای بی حالت و ضعیف، و رویش مجدد موها، توانایی معجزه آسای خود را به اثبات رسانده است.

یکی از علل اصلی ریزش و ضعیفی مو و طاسی در بسیاری از افراد ، ترشح اسیدهای چرب و امتزاج آن با سلول های مرده و باکتری های پوست است. این ترکیب باعث ایجاد لایه ای سفت و نفوذ ناپذیر در سطح پوست سر می شود که منافذ تنفسی ریشه های مو را مسدود کرده و از رسیدن اکسیژن به آنها جلوگیری می کند. ریشه هایی که با کمبود اکسیژن مواجه می شوند، کم کم ضعیف شده و در نهایت از بین می روند. جهت رهایی از این معضل بایستی موانع یاد شده رفع و رویش مجدد مو آغاز گردد. شامپو گیاهی پیراسته با تاثیر جادوئی خود، قادر است این عامل را سریعاً محو کرده و رویش مجدد مو را برای شما به ارمغان بیاورد.

http://www.5040.ir/upload/thumb/product/1412684010.jpg

نحوه مصرف :

از این شامپو برای انواع موها به یک صورت استفاده می‌‌شود حتی اگر طاسی داشته باشید در صورتی که کرک بر روی سر موجود باشد موها رشد می‌کند. از این شامپو به صورت روزانه استفاده می‌شود زمانیکه ۱ شامپو تمام شد (درصورتیکه چربی سر کمتر بود اگر با نصف مصرف نرمال شد برای اینکه بیشتر خشک نشود یک شب در میان استفاده کند) و اگر موها خیلی خشک بود از روغن ۱ روز درمیان و از شامپو هر روز استفاده شود. اسپری روغن به اندازه ای باشد که کل سر را پوشش دهد و قابلیت ماساژ را داشته باشد(بهتر است در زمان استفاده از کلاه گیس و رنگ و مش و تافت و… از شامپو استفاده نشود که روش درمان سریعتر باشد) نیم ساعت به صورت ضربه‌ای و دورانی ماساژ داده شود. ۳۰ تا ۴۰ درصد حجم دهندگی دارد و موهای کرک به صورت مو در آمده و ضخیم می‌شود.
۱-ترجیحا یک روز قبل از استحمام از روغن استفاده شود شب تا صبح روغن روی سر بماند و صبح استحمام شود ،۲ ساعت قبل از استحمام از روغن استفاده شود و بعد استحمام کنید.
۲-زمان استفاده ۴ ماه به بالا است تا آخر استفاده شود تا نتیجه را ببینند اگر درست استفاده شود نیاز به تکرار مجدد ندارد.در غیر این صورت میتوانند دوباره از محصول استفاده کنیدحتی اگر نتیجه داده بود میتواند به عنوان شامپو روزانه استفاده شود
۳-هر شامپو برای یک ماه است داخل حمام یک قاشق غذا خوری از شامپو استفاده شود و به صورت مصرف روزانه شامپو های دیگر قابل استفاده است. به هیچ عنوان از صابون و شامپوی دیگری استفاده نشود. اگر ریزش مو به علت مشکلات دارویی، عصبی، شیمی درمانی، ریزش سکه ای غیر قابل برگشت دارید نمیتوانید از این محصول استفاده کنید ولی اگر دلایل دیگری دارد استفاده از این دارو توصیه می‌شود. (در صورتی که ریزش مو در اثر عوامل محیطی مثل آب و هوا،تغذیه،استرس بدون استفاده از دارو ریزش مو طبیعی ناشی از چربی و سستی ریشه مو ایجاد شده از ۶ماه بهنگام استفاده ماینکسیدیل و یک ماه از زمان استفاده مصرف داروهایی که برای رویش مو استفاده میکردند باید بگذرد .
افرادی که شیمی درمانی می‌شوند باید ۱سال از درمان گذشته باشد چون اثراتش در بدنشان مانده است.
۳هفته اول استفاده از شامپو سر ممکن است ریزش داشته باشد.
پوسته ریزی ناشی از شست و شوی مناسب شامپو و از بین بردن پوسته در کف سر است که ۳ هفته بعد از پاک شدن سر از این پوسته‌ها مشاهده می‌کنیم.

خواص :

کنترل ریزش مو، تقویت و استحکام ساقه و فولیکول مو همچنین دارای خاصیت ضد شوره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *