دانلود پاورپوینت در مورد آداب زندگی پیامبر (ص)

۱۳۹۳/۱۱/۲۹
نويسنده:

دانلود پاورپوینت در مورد آداب زندگی پیامبر (ص)

  • عنوان تحقیق : آداب زندگی پیامبر (ص)
  • نوع فایل : پاورپوینت (قابل ویرایش)
  • تعداد صفحات : ۱۴
  • قیمت : ۳۰۰۰ تومان

قسمتی از متن :

قرآن کریم درباره پیامبر خاتم، حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) می فرماید: «و لکم فی رسول‌الله اسوه حسنه»؛ از این رو سیره و سنت رسول امین اسلام که برخی را اشاره می کنیم، می تواند گره از بسیاری از مشکلات مادی و معنوی انسان ها باز کند.

بشر همواره به دنبال عقاید و معلومات ویژه خود و افکار و عواطفی که او را احاطه کرده، به یک سلسله آداب و رسوم پایبند بوده است. آداب و سنّت‌ها در حقیقت، آینه و نمایشگر روح انسان‌ها و جوامع بشری است؛ زیرا تصوّرات، اندیشه‌ها و عقاید و افکار در آداب و رسوم ملّت‌ها و افراد جلوه‌گر می‌شود. از زمان هبوط حضرت آدم(ع) به زمین تا به امروز یک سلسله آداب و رسوم در میان خداپرستان و موحّدان مرسوم بوده که با سنن نوع بشر متفاوت است. این رجال و برگزیدگان به نام انبیا، مطالبی را به صورت وحی و الهام از دستگاه آفرینش دریافت کرده و به مردم جهان عرضه کرده‌اند. سیره و روش زندگی حضرت محمّد(ص) به عنوان خاتم پیامبران، از جمله روش‌هایی است که خداوند آن را به عنوان یک نمونه مورد تأیید برای انسان‌ها توصیه کرده است و به روشنی در قرآن کریم رسول اکرم(ص) را به عنوان یک اسوه و الگوی حسنه که متخلّق به اخلاق الهی و پسندیده می‌باشد، معرفی کرده است.

دانلود پاورپوینت در مورد آداب زندگی پیامبر (ص)

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
دانلود پاورپوینت در مورد آداب زندگی پیامبر (ص)دانلود پاورپوینت در مورد آداب زندگی پیامبر (ص)دانلود پاورپوینت در مورد آداب زندگی پیامبر (ص)دانلود پاورپوینت در مورد آداب زندگی پیامبر (ص)دانلود پاورپوینت در مورد آداب زندگی پیامبر (ص)دانلود پاورپوینت در مورد آداب زندگی پیامبر (ص)دانلود پاورپوینت در مورد آداب زندگی پیامبر (ص)دانلود پاورپوینت در مورد آداب زندگی پیامبر (ص)
Link: http://www.getf.ir/?p=5328

بروز رساني: ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ در ۶:۵۹ ب.ظ

پاسخ دهید

کد امنیتی *