دعوت به همکاری موسسه اعتباری کاسپین

۱۳۹۵/۰۴/۰۲
نويسنده:

موسسه اعتباری کاسپین  در نظر دارد به منظور تامین و تکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز در سطح حوزه ستادی خود، از متقاضیان مایل به همکاری ، که همگام با روند توسعه و پیشرفت موسسه قادر به اجرای برنامه های  موسسه به صورت موثر باشند. بر اساس اولویت و شرایط  ذیل دعوت به همکاری می نماید.

شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان :

  1. دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های اقتصاد، حسابداری، مدیریت ( مالی – بازرگانی – دولتی ) علوم بانکی ، بیمه، فناوری اطلاعات (IT )، کامپیوتر (سخت افزار – نرم افزار )  و حقوق از یکی از دانشگاه های معتبر و مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری
  2. داشتن حداقل معدل ۱۴
  3. دارای کارت پایان خدمت یا کفالت دائم غیر پزشکی  (برای متقاضیان مرد )
  4. برخورداری از سلامت کامل جسمی و روحی به تشخیص مرکز مورد تائید  موسسه
  5. عدم داشتن سوء سابقه و پیشینه کیفری
  6. داشتن حداقل سن ۲۵ سال
  7. عدم اعتیاد به مواد مخدر

توضیح :

کارکنان بازنشسته شبکه بانکی کشور دارای سابقه خدمت در ادارات ستادی مشروط به اینکه حداکثر ۲ سال از تاریخ بازنشستگی  ایشان نگذشته باشد در اولویت خواهند بود .

پذیرش متقاضیان به تدریج و بر اساس نیاز موسسه ، پس از بررسی مدارک ارسالی صورت خوهاد پذیرفت .

متقاضیان می توانند رزومه خود را مشتمل بر سوابق شغلی، تحصیلی ،آموزش و مهارت شغلی و .. را به همراه تصویر آخرین مدارک مربوطه  به ادرس پست الکترونیک cv@caspianci.ir ارسال نمایند.

ارسال رزومه و مدارک توسط متقاضی تعهدی برای موسسه در جذب آنها نمی نماید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
دعوت به همکاری موسسه اعتباری کاسپیندعوت به همکاری موسسه اعتباری کاسپیندعوت به همکاری موسسه اعتباری کاسپیندعوت به همکاری موسسه اعتباری کاسپیندعوت به همکاری موسسه اعتباری کاسپیندعوت به همکاری موسسه اعتباری کاسپیندعوت به همکاری موسسه اعتباری کاسپیندعوت به همکاری موسسه اعتباری کاسپین
Link: http://www.getf.ir/?p=14255

بروز رساني: ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ در ۳:۱۱ ب.ظ

پاسخ دهید

کد امنیتی *