لغو پیام ارسال شده در تلگرام

۱۳۹۵/۰۶/۰۴
نويسنده:

لغو پیام ارسال شده در تلگرام

اگر در تلگرام پیامی را اشتباهی فرستاده اید و نمی خواهید مخاطبتان آن را ببیند نگران نباشید. ما در این مطلب به شما یاد میدهیم که چگونه قبل از انلاین شدن مخاطب مورد نظر از ارسال پیامتان جلوگیری کنید.

ترفند جلوگیری و حذف پیام اشتباه در تلگرام

در خیلی از مواقع ممکن است پیامی را به اشتباه به کس دیگری بفرستیم و از آنجایی که بعد از ارسال پیام در تلگرام امکان حذف آن وجود ندارد چاره ای نداریم جز اینکه منتظر بمانیم فرد مورد نظر آنلاین شود و بعد ما از او عذر خواهی کنیم. اما امروز یک ترفند را به شما می آموزیم که دیگر این عرق سرد پس از فرستادن پیام اشتباه بر صورت شما ننشیند.

ترفند ضروری تلگرام

نرم افزار تلگرام یکی از پرطرفدارترین نرم افزار های پیام رسان است که در بین ایرانیان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. نگرانی بسیاری از کاربران، حذف پیام هایی است که بدون قصد کاربر ارسال شده است. برای حذف این پیام ها دو شیوه وجود دارد که در زیر به آن می پردازیم.

شیوه اول ؛ برای این که مدیریت کاملی روی چت های خود داشته باشید، بهترین راه استفاده از secret chat است، برای این منظور لازم است حتما از نسخه موبایلی تلگرام استفاده کنید. ابتدا به بخش تنظیمات رفته و گزینه New Secret chat را انتخاب کنید. سپس شخصی که میخواهید برای او چیزی بنویسید را انتخاب کنید. بعد از این که پیام ها را ارسال کردید این امکان به شما داده خواهد شد که هر پیغامی که دوست نداشتید او بخواند را به صورت عادی پاک کنید و در حالی که پیام ها از گوشی شما پاک می شود، فرد مورد نظر هم دیگر در گوشی خودش این پیغام ها را مشاهده نخواهد کرد.

شیوه دوم ؛ اگر به صورت اشتباهی پیغامی را فرستاده اید و پیام به سرور رسیده است و یک تیک خورده است و خوشبختانه طرف مقابلتان آنلاین نیست یا هنوز پیام شما را نخوانده است دیگر نمی توان با روش اول کاری از پیش برد. همانطور که میدانید در تلگرام قابلیت پاک کردن پیام بعد از ارسال وجود ندارد و پیغام شما پس از ارسال برای طرف مقابل در سرورهای تلگرام باقی خواهد ماند و پس از آنلاین شدن وی نمایش داده میشود.

تنها راه این است که جلوی خوانده شدن پیام را بگیریم که این امر هم به شانس و سرعت عملتان بستگی دارد برای این کار باید آن شخص را قبل از آنلاین شدن وی بلاک کنید و از دریافت و خواندن پیغام اشتباه توسط او جلوگیری کنید. اما به این نکته توجه داشته باشید که حتما باید منتظر بمانید فرد آنلاین شود و پس از آن او را از بلاک در بیاورید و به این صورت پیغام ارسال شده اشتباه برای او نمایش داده نمیشود.

منبع: نمناک

Link: http://www.getf.ir/?p=16538

بروز رساني: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ در ۵:۲۵ ب.ظ

پاسخ دهید

کد امنیتی *