۱۷۶۰۰ نفر امسال در وزارت بهداشت استخدام می شوند

۱۳۹۵/۰۴/۱۳
نويسنده:

۱۷۶۰۰ نفر امسال در وزارت بهداشت استخدام می شوند

فارس: وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از طرح های بخش سلامت خراسان شمالی در بجنورد اظهار کرد:امسال ۱۷ هزار و ۶۰۰نفر در وزارت بهداشت استخدام می شوند.

سید حسن قاضی زاده هاشمی افزود: اساسا اولویت این استخدام ها در وزارت بهداشت مربوط به گروه های مختلف پرستاری و فنی است. وزیر بهداشت ، درمان و اموزش پزشکی بیان داشت:توجه این وزارت خانه در مورد استخدامی ها، به کارگیری نیروهای مناطق محروم است.

وی همچنین از بازنشستگی حدود ۲۰هزار نفر از کارکنان بهداشت،درمان و آموزش پزشکی خبر داد. قاضی زاده هاشمی بیان داشت: کمبود بخشی از نیروهایی که از این مزارتخانه بازنشسته می شوند از طریق استخدام و به کارگیری نیروهای جدید جبران خواهند شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
17600 نفر امسال در وزارت بهداشت استخدام می شوند17600 نفر امسال در وزارت بهداشت استخدام می شوند17600 نفر امسال در وزارت بهداشت استخدام می شوند17600 نفر امسال در وزارت بهداشت استخدام می شوند17600 نفر امسال در وزارت بهداشت استخدام می شوند17600 نفر امسال در وزارت بهداشت استخدام می شوند17600 نفر امسال در وزارت بهداشت استخدام می شوند17600 نفر امسال در وزارت بهداشت استخدام می شوند
Link: http://www.getf.ir/?p=14724

بروز رساني: ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ در ۵:۱۵ ب.ظ

پاسخ دهید

کد امنیتی *