دانلود ترجمه مقاله مدیریت استراتژیک منابع انسانی و کارکنان دانشیدانلود ترجمه مقاله مدیریت استراتژیک منابع انسانی و کارکنان دانشی

  • عنوان انگلیسی مقاله: Strategic human resource management and knowledge workers A case study of professional service firms
  • عنوان فارسی مقاله: مدیریت استراتژیک منابع انسانی و کارکنان دانشی یک طرح مطالعاتی از شرکت های خدمات حرفه ای
  • دسته: مدیریت
  • فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
  • تعداد صفحات فایل ترجمه شده: 15
  • جهت دانلود رایگان نسخه انگلیسی این مقاله اینجا کلیک نمایید
  • ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می باشد.
  • قیمت : 10000 تومان

چکیده ترجمه :
هدف: هدف از این مقالهبررسی تاثیر اتخاذ یک رویکرد استراتژیک مدیریت منابع انسانی(HRM) در شرکت های خدمات حرفه ای (PSFs) می باشد. این مطالعهشواهد تجربی را فراهم می کند با مقایسه و تقابل اتخاذ یک رویکرد استراتژیک HRM در دو شرکتPSFs استرالیا.
طرح / روش / رویکرد :رویکرد کیفی مورد مطالعه به تصویب رسید. داده ها از منابع مختلف جمع آوری شده است. منابع دست دوم شامل گزارش های سالانه، مطبوعات وگزارشات صنعت.در مجموع، 40 مصاحبه های نیمه ساختار یافته با شرکای ارشد انجام شد، کارکنان حرفه ای، مدیران منابع انسانی و کارکنان سابق دو شرکت است.
یافته ها :یافته ها نشان می دهد که تفاوت در عملکرد PSFs توضیح داده شده می تواند توسط سیستم های کنترل سازمانی مانند پرسنل و کنترل فرهنگی است. کیفی داده ها تولید شده توسط دو مورد PSF ارائه شواهد برای حمایت از این تصور است که انسان های استراتژیک مدیریت منابع یک عامل مهم در توضیح عملکرد شرکت است. یافته های ما را فراهم حمایت تجربی برای اهمیت رویکردهای استراتژیک به HRM.
محدودیتهای تحقیق / مفاهیم : یکی از محدودیت این مطالعه از تصویب مطالعه موردروش، یافته های آن نمی تواند تعمیم به جمعیت گسترده تر. بنابراین، این مطالعه فراهم می کندتنها بدن محدود از دانش انباشته. مطالعات آینده می تواند پژوهش طولی اتخاذطراحی برای تست ارتباط بین سیستم های مدیریت منابع انسانی، سیستم های کنترل و عملکرد شرکت.
مفهوم عملی : برای اینکه رقابتی،PSFs باید توابع HRM خود اجازه می دهد تا بازسازیاین اداره به مشارکت در تصمیم گیری های استراتژیک. بخش منابع انسانی در شرکت همچنین بایدترکیب کنترل فرهنگی و پرسنل به عنوان یک راه برای رسیدن به سطوح بالاتری از عملکرد شرکت.
اصالت / ارزش:این مقاله ارائه شواهد تجربی چگونه PSFs HRM استفاده به عنوان یک جزء از موفقیت است.
کلمات کلیدی:خدمات حرفه ای، مدیریت منابع انسانی، استراتژی های منابع انسانی، سازمان علمی استرالیا
نوع مقاله:مطالعه موردی

دانلود ترجمه مقاله مدیریت استراتژیک منابع انسانی و کارکنان دانشی


برچسب‌ها:, , , , , ,