دانلود رایگان مقاله اتحاد استراتژیک برای خلق سازمان پیشرودانلود رایگان مقاله اتحاد استراتژیک برای خلق سازمان پیشرو

 

دانلود رایگان مقاله اتحاد استراتژیک برای خلق سازمان پیشرو

 

جهت سهولت کاربران گرامی دانلود رایگان مقاله اتحاد استراتژیک برای خلق سازمان پیشرو در اختیار گذاشته می شود. امید است مورد رضایت قرار بگیرد.

مقدمه ای از مقاله اتحاد استراتژیک برای خلق سازمان پیشرو:

چند سالی از آغاز هزاره سوم میلادی نگذشته است که شاهد تغییرات سریع و شگرفی در حوزه کسب و کار سازمان هستیم. ورشکستگی شرکتهای عظیم چند ملیتی ،‌ادغام غولهای اقتصادی دنیا ، آشفتگی بیش از پیش در عرصه سیاسی و اجتماعی و … همگی نشان دهنده تحولاتی فراگیر و گسترده است.
صنعت کشور ما نیز در طی چند سال گذشته تغییراتی را شاهد بوده که از مهمترینِ این تغییرات ، تغییر در نحوه نگرش برخی از سازمانهای کشور به فرآیند تغییر و تحول است. آنهایی که عزم خود را برای ورود به بازار بشدت رقابتی جهانی جزم کرده اند باید راهبردهایی را اتخاذ کنند که مسیر آنها را برای رسیدن به اهدافشان هموار سازد. همانطور که می دانیم « حرکت به سمت بازارهای جهانی با لوازم و ساختارهای سنتی میسّر نیست» و باید تغییرات بنیادینی در سازمان داده شود. در این مقاله کوشیده شده است تا به یکی از راهکارهای مورد تأکید دانشمندان مدیریت که همانا استفاده از فن آوری اطلاعات و بکارگیری متدلوژی مهندسی مجدد کسب و کار(BPR) می باشد پرداخته شود. نخست نگاهی به هر یک از این مفاهیم می اندازیم و سپس به نقش (IT) در اثربخش تر کردن (BPR) می پردازیم.

مشخصات فایل:

حجم فایل: ۷۲ کیلوبایت

فرمت فایل:word

قیمت فایل:رایگان

جهت دانلود رایگان اینجا کلیک نمایید


افزودن دیدگاه