دانلود سوالات خیاطی نازکدوز زنانه آزمون فنی و حرفه ایدانلود سوالات خیاطی نازکدوز زنانه آزمون فنی و حرفه ای

  • عنوان : سوالات خیاطی نازکدوز زنانه آزمون فنی و حرفه ای
  • نوع فایل : PDF
  • تعداد صفحات : 102
  • تعداد سوالات : 807
  • نوع سوالات : چهار گزینه ای
  • همراه با پاسخ سوالات
  • قیمت : 12000 تومان

قسمتی از سوالات :

برای دوخت پارچه های لطیف و معمولی کدام نخ مناسبتر است؟
طرز نصب ماکو؟
موضوع مهم هنگام دوخت پارچه چیست؟
طریقه دوخت زیگزاگ به چه صورت انجام می شود؟
پاکدوزی به چه نوع دوخت هایی اطلاق می شود؟
بهترین آب برای لکه گیری چیست؟
کنترل خط سرشانه برای چیست؟
نام دیگر یقه حلزونی چیست؟
چند نوع دامن کلوش وجود دارد؟
اتوی درز های منحنی به چه صورت می باشد؟

نازک دوزی زنانه پایه و اساس بیشتر دوره های خیاطی می باشد و در واقع یک فرد مبتدی را با ابزار و وسائل خیاطی و نحوه بکار گیری آشنا کرده و آموزش می دهد.
همچنین در این دوره هنرجو روشهای دوخت انواع زیپ، کمر، جا دکمه، دکمه، قزن، انواع دوخت های دستی، انواع دوخت با چرخ، شناسایی چرخ خیاطی و رفع عیوب آن را آموزش می بیند.
آشنایی با دوره خیاطی نازک دوزی زنانه

در مهارت نازک دوز زنانه با هر متدی، طرز رسم الگو انواع دامن، پیراهن، بلوز، انواع برش در پیراهن ها، طرز رسم الگوی آستین اولیه و آستین ( تنگ، پفکی، چین دار، شیپوری، مچ دار و غیره…) همچنین یقه هایی مانند ایستاده، ب ب، شکاری، انگلیسی سرخود و جدا، آرشال آمریکائی و یقه های صاف مانند هفت ، خشتی، دلبری و … را آموزش داده می شود.

 در پایان دوره نازک دوزی هنرجو میتواند برای خود و دیگران دامن، پیراهن، بلوز، کت و دامن، لباس های معمولی روزانه و مانتوهای ساده بدوزد و در اتمام این دوره هنر جو می تواند مهارت های دیگر خیاطی مانند ضخیم دوزی، الگو ساز و برشکار، لباس شب و عروس، مانتو دوز، کاپشن دوز، دوره های گره و پیچ، الگو های جادویی را فرا گیرد و به مراحل پیش رفته خیاطی را بیاموزد. دوره نازک دوزی زنانه ۴۸۰ ساعت که تقریبا حدود ۴ ماه و نیم می باشد.
دوره هایی مهارتی چادر، شلوار، لباس های کشی، لباس های بدون دوخت، ساخت پارچه، الگو سازی به روش حجمی، لباس کودک و نوجوان، راسته دوز، دوخت سرویس حمام نیازی به آموزش نازک دوزی نداشته و هر کدام می توانند مستقل از دیگری آموزش دیده شوند.

دانلود سوالات خیاطی نازکدوز زنانه آزمون فنی و حرفه ای


برچسب‌ها:, , , ,