دانلود مقاله در مورد سیستم خبره بنگاه املاکدانلود مقاله در مورد سیستم خبره بنگاه املاک

این مقاله به بررسی استفاده از سیستم های خبره و هوش مصنوعی ، به ویژه در استفاده از شبکه های عصبی به پیش بینی املاک و مستغلات میپردازد…

  • عنوان مقاله : سیستم خبره بنگاه املاک
  • نوع فایل : WORD (قابل ویرایش)
  • تعداد صفحات : ۱۲
  • قیمت : ۹۰۰۰ تومان

قسمتی از مقاله :

در طول چند دهه گذشته تغییرات قابل توجهی در روش های پیش بینی موجود تحلیل گران و متخصصان وجود داشته است. اغلب روش های پیچیده ی در دسترس برای استفاده معمول مدل های پیچیده اقتصادی برای راه حل مشکلات پیش بینی ، پیشنهاد می شوند. اما بعضی از محققان پیشنهاد می دهند که استفاده از سیستم های بهتر، بهتر از روش های پیش بینیی است که منجر به پیش بینی های کلی بهتر می شود.
این ایده به شدت توسط  Makridakis و همکارانش .(۱۹۸۲)
این تحقیق شامل ۱۰۰۱ پیش بینی سری های زمانی مختلف با استفاده از ۲۴ روش مختلف است. آنها نتیجه گرفتند که روش های پیچیده تر ممکن است، نتایج بهتری از آنهایی که ساده تولید می کند، نباشد.این سطر زیر نقل قولی از انهاست در نتیجه گیری هایشان:
“اگر پیش بینی های کاربر می تواند تبعیض قابل شود در انتخاب هایش از روش های وابسته به نوع دیتا (سالیانه،فصل نامه و ماهانه) نوع رشته ای (ماکرو،میکروو یره) و افق زمان پیش بینی، انگاه که او به طور قابل ملاحظه انجام میده بهتر از زمان استفاده از یک روش واحد در تمام شرایط -با فرض البته نتایج مطالعه حاضر را می تواند تعمیم داده شود.
حتی ار تحقیقات بیشتری لازم است تا به ما دلایل مشخص تری ارائه کند که این چرا اتفاق می افتد.
یک فرضیه ممکن است پیشرفته باشد در این بیان که روش های اماری پیچیده از روش های ساده بهتر نیستند زمانیکه تصادفی بودن قابل توجهی در اطلاعات وجود دارد
در اخر،این به نظر می رسد که الگوهای فصلی می تواند با استفاده از هر دو روش ساده و اماری بسیار پیشرفته به همان خوبی پیش بینی شود .”

چکیده :
این مقاله به بررسی استفاده از سیستم های خبره و هوش مصنوعی ، به ویژه در استفاده از شبکه های عصبی به پیش بینی املاک و مستغلات میپردازد. در حالی که مقدار زیادی از ادبیات در مورد استفاده از هوش مصنوعی وجود دارد. این مقاله نیز به بررسی های گسترده تر موضوع سیستم های خبره و چگونه یک سیستم بهتر می تواند به نتایج بهتری منجر شود. این سیستم خبره بسیار به درد افرادی میخورد که میخواهند با اطلاعاتی ناقص، خانه ای خوب بخرند.

دانلود مقاله در مورد سیستم خبره بنگاه املاک


برچسب‌ها:, , , , , ,

افزودن دیدگاه