دانلود مقاله در مورد سیستم خبره بنگاه املاکدانلود مقاله در مورد سیستم خبره بنگاه املاک

این مقاله به بررسی استفاده از سیستم های خبره و هوش مصنوعی ، به ویژه در استفاده از شبکه های عصبی به پیش بینی املاک و مستغلات میپردازد…

  • عنوان مقاله : سیستم خبره بنگاه املاک
  • نوع فایل : WORD (قابل ویرایش)
  • تعداد صفحات : 12
  • قیمت : 9000 تومان

قسمتی از مقاله :

در طول چند دهه گذشته تغييرات قابل توجهي در روش هاي پيش بيني موجود تحليل گران و متخصصان وجود داشته است. اغلب روش هاي پيچيده ي در دسترس براي استفاده معمول مدل هاي پيچيده اقتصادي براي راه حل مشكلات پيش بيني ، پيشنهاد مي شوند. اما بعضي از محققان پيشنهاد مي دهند كه استفاده از سيستم هاي بهتر، بهتر از روش هاي پيش بينيي است كه منجر به پيش بيني هاي كلي بهتر مي شود.
اين ايده به شدت توسط  Makridakis و همكارانش .(1982)
اين تحقيق شامل 1001 پيش بيني سري هاي زماني مختلف با استفاده از 24 روش مختلف است. آنها نتيجه گرفتند كه روش هاي پيچيده تر ممكن است، نتايج بهتري از آنهايي كه ساده توليد مي كند، نباشد.اين سطر زير نقل قولي از انهاست در نتيجه گيري هايشان:
“اگر پيش بيني هاي كاربر مي تواند تبعيض قابل شود در انتخاب هايش از روش هاي وابسته به نوع ديتا (ساليانه،فصل نامه و ماهانه) نوع رشته اي (ماكرو،ميكروو يره) و افق زمان پيش بيني، انگاه كه او به طور قابل ملاحظه انجام ميده بهتر از زمان استفاده از يك روش واحد در تمام شرايط -با فرض البته نتايج مطالعه حاضر را مي تواند تعميم داده شود.
حتي ار تحقيقات بيشتري لازم است تا به ما دلايل مشخص تري ارائه كند كه اين چرا اتفاق مي افتد.
يك فرضيه ممكن است پيشرفته باشد در اين بيان كه روش هاي اماري پيچيده از روش هاي ساده بهتر نيستند زمانيكه تصادفي بودن قابل توجهي در اطلاعات وجود دارد
در اخر،اين به نظر مي رسد كه الگوهاي فصلي مي تواند با استفاده از هر دو روش ساده و اماري بسيار پيشرفته به همان خوبي پيش بيني شود .”

چکیده :
این مقاله به بررسی استفاده از سیستم های خبره و هوش مصنوعی ، به ویژه در استفاده از شبکه های عصبی به پیش بینی املاک و مستغلات میپردازد. در حالی که مقدار زیادی از ادبیات در مورد استفاده از هوش مصنوعی وجود دارد. این مقاله نیز به بررسی های گسترده تر موضوع سیستم های خبره و چگونه یک سیستم بهتر می تواند به نتایج بهتری منجر شود. این سیستم خبره بسیار به درد افرادی میخورد که میخواهند با اطلاعاتی ناقص، خانه ای خوب بخرند.

دانلود مقاله در مورد سیستم خبره بنگاه املاک


برچسب‌ها:, , , , , ,