دانلود پاورپوینت آماده در مورد قلب و عروقدانلود پاورپوینت آماده در مورد قلب و عروق

  • عنوان : بیماری های قلب و عروق
  • نوع فایل : پاورپوینت (آماده ارائه)
  • شامل ۳ فایل پاورپوینت متفاوت در مورد قلب و عروق
  • تعداد صفحات (اسلاید) : ۴۹ ، ۳۷ ، ۳۵
  • قیمت : ۵۰۰۰ تومان

قسمتی از متن :

هر چند وقتی صحبت از بیماری قلبی می شود بیشتر مردم بفکر سکته های قلبی می افتند ولی واقعیت این است که بیماری های زیادی می تواند سیستم قلبی عروقی انسان را درگیر کند .

انواع بیمارى‌هاى قلبى
بیماریهای عروق کرونر قلب  ( شریانهای خونرسانی کننده به خود عضله  قلب )
آترواسکلروز ،  تصلب شرائین و  آنژین پایدار قلبی (بیماری مزمن شریان کرونر ) – بیماری های  حاد شریان کرونر قلب: آنژین ناپایدار و  انفارکتوس  حاد میوکارد( سکته قلبی )
بیماریهای عضله قلبی: نارسائی قلبی حاد و مزمن – میوکاردیت حاد قلب
بیماری در تولید ضربان و  ریتم  قلب: آریتمی‌ها – بیماری سندرم سینوس بیمار قلبی
بیماری‌های دریچه‌ای قلب
بیماری آندوکارد قلب (آندوکاردیت)

یک یا چند عامل خطر اصلی بیماری‌های قلبی‌عروقی به این مفهوم نیست که فرد حتما مبتلا به بیماری‌های قلبی‌عروقی شده یا در اثر آنها می‌میرد. در واقع هر چه تعداد این عوامل خطر بیشتر باشد، فرد به احتمال بیشتری به بیماری قلبی‌عروقی مبتلا خواهد شد. نبود عوامل خطر دلیل عدم ابتلا  به بیماری‌های قلبی‌عروقی نیست وفقط احتمال را کم میکند.  با آگاهی از عوامل خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی‌عروقی، می‌توان میزان خطر احتمالی را تا حد امکان کاهش داد.

زنان تا سن ۶۰-۵۵ سالگی در معرض خطرکمتری از مردان هستند. زنان پیش از یائسگی بدلیل وجود هورمون‌های جنسی خود در مقابل بیماری‌های قلبی‌عروقی محافظت می‌شوند. بیماری‌های قلبی‌عروقی بویژه در افرادیکه دارای پدر و مادر یا برادر و خواهر دچار بیماری سرخرگ و سابقه‌ای از مرگ در یکی از اعضای خانواده بدلیل ابتلا به بیماری‌های قلبی‌عروقی در سنین پایین…

دانلود پاورپوینت آماده در مورد قلب و عروق


افزودن دیدگاه