دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم تامین اجتماعیدانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم تامین اجتماعی

تجزیه و تحلیل سیستم تامین اجتماعی

نمودار های این پروژه با نرم افزار Visio رسم شده است

شامل نمودار های DFD :

  • نمودار سطح صفر
  • نمودار سطح یک
  • بخش حسابداری
  • بخش امور اداری
  • بخش بازرسی

نمودار ERD

نمودار همکاری

نمودار تجزیه و تحلیل

سناریو اصلی

نمودار توالی

قیمت : 19000 تومان

بعد از پرداخت آنلاین ، لینک دانلود نمایش داده خواهد شد

Usecase Diagram
این نمودار نیازهای سیستم را بیان می‌کند و هر شخص با مرور ان می‌تواند بفهمد سیستم درگیر ایجاد چه چیزی است . در ساده ترین حالتusecaseها به وسیله مصاحبه با کاربران و انتظاراتی که انها از سیستم دارند تعریف می‌شود. برای نمایش اطلاعات مربوط به نیازهای کاربران که در قالبusecaseها جمع‌اوری شده است از نمودارusecaseاستفاده می‌شود .

Usecase و actor جز اصلی یک نمودار usecase است :

Usecase ها قابلیتها یا کارائی‌ها هستند که سیستم فراهم می‌اورد.

actor ها عناصری هستند کهUsecase ها را بکارمی‌گیرند به عبارت دیگر UseCase مجموعه از رویدادها است ، که وقتی یکActor، در سیستم پردازش کاری را انجام می‌دهد رخ می‌دهد و به صورت نرمال به یک پردازش بزرگ نسبت داده می‌شود و یک قدم منحصر به فرد یا پایان کار در یک سیستم نیست.

ما برای توضیح بهتر Use case های خود ، می توانیم برای آنها نمودارهایی ترسیم کنیم . نمودار توالی یکی از آن نمودارها می باشد .

نمودار توالی یکی از نمودارهای Interaction می باشد که روندی در یک Use case را مرحله به مرحله نشان می دهد . دیگر نمودار Interaction نمودار همکاری یا Collaboration می باشد که در دروس بعدی راجع به آن بحث می کنیم .

نمودار توالی برای نشان دادن جریان عملیات در یک Use case بر حسب زمان استفاده می شود . این نمودار موقعی مفید است که کس بخواهد روند منطقی یک سناریو را بازدید کند .

یک آبجکت جیست ؟ آبجکتها در اطراف ما قرار دارند . آبجکت آن چیزی است که اطلاعات و روشها را در خود کپسوله(نگهداری) می کند .

یک کلاس چیست ؟ طرح کلی برای یک آبجکت را کلاس آن فراهم می کند .به عبارت دیگر ، یک کلاس تعیین کننده اطلاعاتی است یک آبجکت می تواند نگهداری کند و نشان دهنده رفتارهایی است که می تواند داشته باشد .

نمودار توالی موارد زیر را در بر می گیرد :

Objects ( آبجکت ها ) : یک نمودار Interaction می تواند از نام آبجکت ها ، نام کلاسها و یا از هر دوی آنها استفاده کنند .

Messages ( پیغام ها ) : با استفاده از یک پیغام ، یک آبجکت یا کلاس می تواند از یک آبجکت یا کلاس دیگر ،برخی عملیات خاص را در خواست نماید .

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم تامین اجتماعی


برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,