دانلود کتاب A+ و Network+ فارسیدانلود کتاب A+ و Network+ فارسی

  • کتاب A+ Network+ Security+ Exams in a Nutshell / زبان اصلی / فرمت PDF
  • جزوه فارسی A+ / زبان فارسی / فرمت PDF / تعداد صفحات 334 صفحه
  • جزوه نتورک پلاس / زبان فارسی / فرمت PDF / تعداد صفحات 42 صفحه
  • جزوه Network+ / مجتمع فنی / زبان فارسی / فرمت PDF / تعداد 20 فصل حدود 200 صفحه

تمامی فایل های بالا در یک مجموعه بصورت زیپ ارائه می شود

قیمت : 18000 با تخفیف فقط 15000 تومان

سایز فایل : 49 مگابایت

بعد از پرداخت آنلاین ، لینک دانلود نمایش داده خواهد شد

پرداخت و دانلود :

نتورک پلاس گواهی نامه ایست که مهارت فرد را به عنوان یک شگردگر در امور شبکه همچون آشنایی با نرم‌افزار و سخت‌افزار شبکه، نصب و راه اندازی شبکه و نگه داری، شناسایی و عیب‌زدایی شبکه مورد سنجش قرار می‌دهد. این آزمون نخست در ۱۹۹۹ ارائه شد و سپس در سال‌های ۲۰۰۲، ۲۰۰۵، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۲ ویرایش‌های به روز آن نیز ارائه شد. از جمله مباحث مورد سنجش در این آزمون می‌توان به سخت‌افزار و نرم‌افزار شبکه، ارتباطات، مدل اُ اِس آی، شبکه محلی و شبکه گسترده اشاره کرد. کامپتیا به متقاضیان پیشنهاد می‌کند که نخست دوره اِی پلاس را همراه با ۹ ماه تجربه کار در زمینه شبکه گذرانده و سپس اقدام به شرکت در این آزمون نمایند. البته این امر الزامی نمی‌باشد. دوره نتورک پلاس در واقع یک دوره مقدماتی است برای مهندسی مایکروسافت و مهندسی سیسکو.

سکیوریتی پلاس گواهی نامه‌ای است در زمینه امنیت رایانه‌ای که با موضوعاتی همچون، رمزنگاری، کنترل دسترسی‌ و نیز موضوعات مربوط به کسب و کار همچون بازیابی پس از فاجعه و مدیریت ریسک سر و کار دارد. این گواهی نامه در سال ۲۰۰۲ ایجاد شد تا به دغدغه‌های امنیتی بپردازد. نسخه روز آمد شده آن یعنی‌ SY0-301 در سال ۲۰۱۱ میلادی روانه بازار شد.[۱] بنا به گفته کامتیا، ۴۵۰۰۰ نفر در سراسر دنیا موفق به دریافت این گواهینامه شده اند.[۲] توصیه می‌‌شود که داوطلبان تجربه دو سال کار امنیتی داشته باشند؛ گرچه این الزامی نیست. داوطلبان باید در یک امتحان چند گزینه‌ای با ۷۵ سؤال قبول شوند.

امتحان شامل موضوعات امنیت شبکه، مقررات امنیت عملیاتی، تهدید‌ها و آسیب‌پذیری (رایانه‌)، امنیت برنامه نویسی، امنیت میزبان (شبکه)، امنیت داده، کنترل دسترسی‌، مدیریت هویت و نیز رمزنگاری می‌‌باشد.

دانلود کتاب A+ و Network+ فارسی


برچسب‌ها:, , , , , ,

3 دیدگاه

  1. صوری گفت:

    ممنون عالی بود

  2. سیما گفت:

    دستتون درد نکنه موفق باشید.